Ünlü isimler sandık başında

Sanatçılar, “Ülkemiz için hayırlısı olsun” mesajını yazdı. –SEÇKİN ŞENVARDAR, MESUT YILMAZ

Maskeyi çıkarmadı

Sezen Aksu, oyunu Beykoz Sedat Simavi Ortaokulu’nda kullandı. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören sanatçı, maskesini çıkarmadı.

Adana Demirspor formasıyla

Serenay Sarıkaya, Adana Demirspor formasını giyerek, sandığa gitti. Bebek Tevfik Fikret İlkokulu 1069 numaralı sandıkta oy kullanan oyuncu, “Sette bütün ekibe forma hediye etmişlerdi. İlk defa bugün giydim, size denk geldi” dedi.

Kombini dikkat çekti

Her seçimde kombiniyle dikkat çeken Hatice, yine tarzıyla gündem oldu. Bir kez daha oy kullanırken köpeğini de yanında götüren şarkıcı, minik dostu Pamuk’a papyon taktı.

Oy çağrısı

Kanal D’de ekrana gelen ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ dizisinde oynayan Burak Yörük, oyunu kullandıktan sonra takipçilerine seslendi. Oyuncu, “Oyları verelim” diye yazdı.

Sandık kurulu üyesi oldu

Sanat dünyasının tanınmış simaları yerel seçim için sandık başına gitti. Candan Erçetin, Beşiktaş Lütfi Banat Ortaokulu’nda Sandık Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Acun Ilıcalı, Lütfi Banat İlkokulu’nda 1247 numaralı sandıkta oy kullandı. Yapımcı, ‘Survivor All Star’ yarışmasını bırakıp Dominik Cumhuriyeti’nden geldiğini söyledi.

‘Bizim sandık Elit Plus’

Cem Yılmaz, Lütfi Banat İlkokulu’nda oyunu kullandı. Oy vereceği sınıf önünde kuyruk olmamasına komedyen, “Bizim sandık Elit Plus” dedi.

Sırayı asistanına bekletti

Zeynep Bastık, Lütfi Banat İlkokulu’nda kalabalığı görünce yerine asistanını sıraya soktu. Şarkıcı, sıranın kendine gelmesiyle tekrar sandığa dönüp oyunu kullandı.

‘Genç katılım az’

Sinan Akçıl, Şişli’de oyunu kullandı. Şarkıcı, “Gördüğüm şey genç katılım çok az. Heyecan geçen seneyle alakasız, benim okulumda yüzler asık, bezginlik var” dedi.

Sandık pozu

Ayvalık’ta çekilen ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde oynayan Özgü Kaya, sandıktan fotoğrafını paylaştı. Oyuncu, oy için İstanbul’a geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x